Tak naprawdę, nie odgrywają żadnej szczególnej roli w ubiorze, a jednak w pewnych sytuacjach, wydają się być obowiązkowe. Traktowane bardziej jako ozdoba, krawaty Warszawa goszczą praktycznie w każdej męskiej szafie. Zakładane do garnituru, dawno temu stały się tradycją.


Chociaż ich szycie wydaje się dość…

Chociaż ich szycie wydaje się dość proste, to mogą przykuwać wzrost swoistymi wzorami. Najczęściej, ich deseń jest stonowany, ponieważ zwykle, wymaga tego powaga sytuacji. Mimo wszystko, bez problemu możemy zakupić krawaty Warszawa ozdobione śmiesznymi motywami. Na przykład, istnieją ich świąteczne wersje. Dzięki pomysłowości producentów, powstają nawet krawaty Warszawa grające kolędy. Wystarczyło bowiem, wszyć im odpowiedni mechanizm, który po naciśnięciu, odgrywał melodię.

Galeria

krawaty warszawa

Foto: home.arcor.de

Jeżeli chodzi o tkaniny, z jakich tworzone są krawaty Warszawa, to zazwyczaj spotykamy te jedwabne i żakardowe. Ze względu na różnorodność asortymentu sklepów, wybór krawatu nie jest trudny. Skomplikowany natomiast pozostaje sposób, w jaki wiążemy krawaty Warszawa.